Połączeni. Uwolnij mnie - Laurelin Paige
Pamiętacie Gwen, która pojawiła się w ostatnim tomie „Uwikłanych”? „Połączeni. Uwolnij mnie” jest właśnie o niej. To jej historia. Czy to kolejna książka Laurelin Paige, która mnie zachwyciła? Zapraszam na recenzję.

Życie Gwen nigdy nie rozpieszczało, a bolesna przeszłość nie pozwalała o sobie zapomnieć. Demony przeszłości cały czas powracają, utrudniając normalne życie, bez strachu. Jednak kobieta dzielnie stawia im czoła i w swoim życiu osiągnęła znaczny sukces zawodowy. Jest jedną z menadżerek w jednym z najpopularniejszych nocnych klubów Nowego Jorku. Uwielbia pracę w 88th Floor, z współpracownikami żyje w zgodzie, jednak jest uważana za sztywniarę, która rzadko się uśmiecha i nie potrafi żartować. Jest singielką i najlepiej się czuje w sytuacjach, w których sama może wszystko kontrolować. Wszystko ulega diametralnej zmianie, gdy podczas jednej ze zmian poznaje nieziemsko przystojnego playboya – JC. Ma on dla Gwen propozycję, która pozwoli jej się wyluzować oraz dać wolność. Oczywiście chodzi o układ polegający na seksie bez zobowiązań. Życie prywatne zostawiąją z boku, a jedyne informacje na swój temat jakie znają, to imiona. Choć w przypadku JC, to nawet nie imię, a tajemnicze inicjały. Gwen przystanie na jego propozycję, jednak co się stanie, gdy seks bez zobowiązań zamieni się w coś głębszego? Czy oboje są gotowi otworzyć się na miłość? Przekonajcie się sami.

„Ustalili zasady – tylko seks. Zapomnieli jednak o tym, że serca nikt nie pytał o zdanie.”

„Połączeni. Uwolnij mnie” to kolejny świetny erotyk w dorobku twórczym Laurelin Paige. Powieść ta obfituje w gorące sceny seksu, które są opisane z ogromnym smakiem. Nic nie jest wulgarne, po prostu perfekcjonizm w stu procentach. Autorka ma także niesamowity talent do budowania napięcia seksualnego, które lawinami wypływa z kart powieści. Sami odczuwamy nieziemskie przyciąganie dwójki bohaterów, a pożądanie jest dla nas wręcz namacalne. Nieraz zrobi się Wam gorąco, a krew zawrze z podniecenia... W tej powieści znajdziecie wszystko to, co powinien zawierać dobry erotyk.

Książka już od pierwszych stron owiewa nas aurą tajemniczości i choć ze strony na stronę dowiadujemy się coraz więcej o Gwen, to JC zostaje dla nas cały czas zagadką. Nawet na sam koniec autorka skąpi informacji o tym przystojnym i bogatym mężczyźnie. Właśnie dzięki temu, niecierpliwie oczekuję kolejnej części, by poznać wszystkie jego tajemnice oraz sekrety.

Seks oraz uczucie rodzące się między bohaterami, to nie jedyny aspekt tej powieści. Autorka w całą historię wplotła wątek przemocy w rodzinie. Dzieciństwo Gwen było piekłem i teraz w dorosłym życiu kolejny raz będzie musiała stawić czoła cieniom z przeszłości. Zderzenie z przeszłością będzie bolesne, a znienawidzony ojciec nie da o sobie zapomnieć.

„Połączeni. Uwolnij mnie” to kolejna książka Laurelin Paige, która napisana jest lekkim oraz wciągającym stylem. Autorka potrafi zaciekawić czytelnika, mimo tego, że nie napisała nic, czego byśmy wcześniej nie czytali. Jest to świetnie napisana opowieści o dwójce stosunkowo młodych osób, które zmagają się z przeszłością. Świetne dawkowanie informacji tylko potęguje uczucie ciekawości. Chcemy jak najszybciej dowiedzieć się co skrywa JC, ale autorka nie ułatwia nam sprawy i na rozwiązanie wszelkich naszych wątpliwości musimy poczekać do premiery kolejnej części, która na pewno będzie tak dobra jak części pierwsza. Jestem o tym po prostu przekonana!

Polecam tę powieść fanom erotyków oraz romansów. Ta historia ocieka namiętnością, pożądaniem, a wszelkie sekrety bohaterów dodają tylko niesamowitego smaczku. Podczas lektury, miejscami moje emocje sięgały zenitu. Czy z Wami będzie podobnie? Myślę, że tak!

Ta powieść obudzi Wasze pragnienia!


Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

1 komentarz:

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger