Kontakt/Współpraca

Wszystkich autorów, wydawców, blogerów chętnych do współpracy prosimy o kontakt na adres: 

stawska19@gmail.com - SylwiaChętnie podejmiemy się recenzji i promocji książek na naszym blogu i fan page


1 komentarz:

  1. ZACZYTANA DAMA
    Napisać krótko o miłości do czytania, to niemożliwe w moim przypadku. Literaturę kocham odkąd nauczyłam się składać literki. Był taki czas, gdy chodząc do szkoły byłam zapisana do trzech bibliotek, nie licząc szkolnej. Wypożyczałam tak dużo i tak często, że jedna z pań bibliotekarek pomówiła mnie o... oglądanie obrazków! Wyobrażacie sobie taki cios dla młodej czytelniczki Londona, Verne'a i Nienackiego?
    Czytam bardzo różnorodne książki. Horrory, kryminały, biografie, poezję. Moi ulubieni pisarze to Dostojewski, Gogol, Zola, Orwell, King, Simmons, Lovecraft, Poe, Bronte, Austen , Christie... Niezła mieszanka wybuchowa, nie? Zupełnie jak ja. Ludzie często wyobrażają sobie, że czytająca kobieta to skromna myszka w okularach i dziwi ich postać taka jak ja : wytatuowana, z tapetą i w glanach :-). Miłość do czytania niejedno ma oblicze.
    Za co kocham literaturę? Za magię. Ponieważ każda książka w jakiś sposób jest magiczna. Ja uwielbiam te wszystkie światy, które zwiedzam, w których żyję i w których mam przyjaciół. Jednego dnia mogę być w Dolinie Muminków. Innego z Tomkiem Sawyerem łowić ryby gdzieś na brzegu Missisipi, a jeszcze innego zwiedzać odległe galaktyki.JA to wszystko mogę, bo JA czytam. Myślę, że strasznie smutne musi być życie ludzi, którzy czytać nie lubią. Nie wiedzą ile radości i jakie skarby sobie odbierają. Mogę tak godzinami, ale wybaczcie czeka na mnie Gilbert Keith Chesterton i mały sympatyczny ojciec Brown :-). Miliona nieodkrytych kart Wam życzę :-)

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger