Czego nie powiedziałam - Małgorzata Garkowska (PATRONAT MEDIALNY)

„Jak grom z jasnego nieba. Tak wyglądało pierwsze spotkanie Emilii i Roberta. Ona, niepewna siebie młoda kobieta, i on, przebojowy mężczyzna, zaradny i zdecydowany. Wydaje się, że do pełni szczęścia niczego im nie brakuje. Albo prawie niczego…

Marzenie Roberta rodzi kłamstwo, kłamstwo budzi demony przeszłości. Emilia wraca wspomnieniami do czasów, gdy była nastolatką. Zakochaną nastolatką. Dla miłości gotową zrobić wszystko. Nie wiedziała jednak, jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić…”

„Czego nie powiedziałam” to kolejna książka Małgorzaty Garkowskiej, która opowiada historię z życia wziętą, historię prawdziwą, przejmującą i pełną bólu. To jedna z takich książek, które już na samym początku wciągają w głąb fabuły i z zapartym tchem obserwuje się poczynania bohaterów. Poznajemy Emilię i Roberta i ich idealne życie. Niestety idealne do pewnego momentu. W pewnym momencie w ich życiu pojawiają się problemy, tajemnice,  kłamstwa i demony przeszłości, które mogą zniszczyć ten wspaniały, cudowny oraz przepełniony miłością związek... 
Nie będę opisywała Wam fabuły książki, bo myślę, że nie warto spojlerować, a gdybym choć troszeczkę przybliżyła Wam przeszłość Emilii, to wszystko stałoby się jasne.

Zdecydowanie jest to książka bardzo emocjonująca, która porusza najczulsze struny w sercu czytelnika. Ja przepadłam w tej historii i do samego końca kibicowałam Robertowi i Emilii. Miałam nadzieję, że pokonają problemy, a Emilia raz na zawsze rozprawi się z demonami z przeszłości. Czy jej się to udało? Tego oczywiście Wam nie zdradzę.

Bardzo polubiłam głównych bohaterów, choć nie ukrywam, że nie zawsze zgadzałam się z decyzjami Emilii, jednak nie osłabiło to mojej sympatii względem jej osoby. Poza tym to kobieta mało pewna siebie, która od lat żyje bolesną przeszłością. Jeżeli to chodzi o Roberta, to jest to mężczyzna wręcz idealny. Troskliwy, opiekuńczy ze sercem na dłoni. Czasami tacy bohaterowie są mało wiarygodni, ale Robert był pełnowartościowym mężczyzną o cudownym charakterze.

„Czego nie powiedziałam” to słodko-gorzka opowieść o miłości, o bolesnej przeszłości oraz o tajemnicach. To historia, która wzrusza, chwyta za serce, skłania do refleksji i daje nadzieję. To książka, którą tylko i wyłącznie mogę Wam polecić. Teraz niecierpliwie czekam na kolejną książkę autorki, w której znów na pewno znajdę piękną i emocjonującą historię.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Zysk i Ska.

3 komentarze:

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger