Misja Wywiad z Klaudią Muniak

Serdecznie zapraszamy na Misję Wywiad z Klaudią Muniak. Najciekawsze pytanie zadała Aleksandra Miczek.

Aleksandrę prosimy o kontakt na maila stawska19@gmail.com. Na wiadomość czekamy trzy dni, później nagroda przepada. W treści wiadomości prosimy wpisać dane do wysyłki oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.Agnieszka Ewelina Rowka

1. Kolacja z wrogiem - tak czy nie, i dlaczego?

Tak! To mogłaby być świetna okazja do poznania słabych punktów wroga.

2. Najromantyczniejszy wieczór wg Pani marzeń, to...?

Bardzo trudne pytanie, bo… w ogóle nie jestem romantyczką. Z pewnością kolację przy świecach i z butelką dobrego winna najchętniej zamieniłabym na nocny spacer po pustej plaży z browarem w dłoni.

Jolanta Ostaszewska

Czy lubiła Pani chemię w szkole, tak w nawiązaniu do tytułu książki?😉

Owszem, chemia obok biologii była jednym z moich ulubionych przedmiotów i to już od szkoły podstawowej.

2. Jak Pani odpoczywa, odreagowuje stresy, może ma Pani jakąś substancję antystresową?

Najlepiej mi się odpoczywa pisząc książki, to pasja, która pozwala mi się oderwać od rzeczywistości, przenieść w inny wykreowany świat. A z substancji antystresowych to lubię wypić filiżankę melisy :D

Dagmara Kowalewska

1. Najstraszniejszy przedmiot w szkole?

Fizyka. Nie znosiłam tego przedmiotu, co dla wszystkich było bardzo zaskakujące, bo matematyka już nie sprawiała mi żadnych kłopotów.

2. Kot czy pies?

Zdecydowanie kot! Mam czarną kotkę Fiśkę, którą uwielbiam.

Beata Musiał

1. Czy lubi Pani pisać teksty pod presją czasu, czy to Panią motywuje?

Raczej motywuje. Lubię to może za duże słowo, ale nie mam problemów z pisaniem pod presją, całkiem nieźle mi to wychodzi.

2. Jaka jest Pani ulubiona książka?

Jest ich kilka, ale gdybym miała wybrać jedną to byłaby nią „Coma” Robina Cooka, od której zaczęła się moja miłość do thrillerów medycznych.

Aleksandra Miczek

1. Autor, tworząc fabułę książki, dotyka różnych stron ludzkiego życia. O czym nie chciałaby Pani napisać książki, i dlaczego?

Chyba nie ma tematu, którego kategorycznie nie chciałabym poruszyć. Dotykanie różnych stron ludzkiego życia, o którym Pani wspomina to właśnie cała frajda płynąca z pisarstwa. Na chwilę obecną nie czuję żadnych ograniczeń.

Sylwester Włodarczyk

1. Skąd u młodej, pięknej kobiety zainteresowanie taką drażliwą tematyką?

Hmm czy ja wiem, czy jest to drażliwa tematyka? Pisanie thrillerów medycznych jest dla mnie dość naturalne, z racji mojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego czuję się w tej tematyce bardzo swobodnie ;)

Henryka Bieranowska

1. W opisie czytam, że bohaterka książki "Substancja" ma talent do wpadania w tarapaty. Czy Pani również posiada taki talent i czy mogłaby Pani przybliżyć nam jakąś "wpadkę" ze swego życia?

W przeciwieństwie do bohaterki mojej książki nie posiadam tego wątpliwego talentu haha. Z natury jestem osobą bardzo zapobiegawczą, lubię mieć wszystko dokładnie zaplanowane i poukładane. 

Sylwia Piotrowska
    
1. Kogo by pani otruła w prawdziwym życiu?

Na mojej drodze jeszcze nie pojawił się żaden szczęśliwiec, którego chciałabym otruć :D:D

Dorota Falęcka

1. Jakie motto towarzyszy Pani w życiu?

Bardzo proste: jak się nie ma co się lubi to się na to zapierdala. Proszę wybaczyć niecenzuralne słowo, ale najlepiej oddaje to, co powinno nieść ze sobą to zdanie ;)

2. Praca w laboratorium kojarzy z osobami cierpliwymi, dokładnymi, starannymi, pedantycznymi. Taki jest też Pani blog - przejrzysty i uporządkowany. Czy ma Pani jakieś słabości, do których chciałaby się przyznać przez swoimi czytelnikami?

Jest ich całkiem sporo. Przede wszystkim jestem strasznym nerwusem. Szybko się złoszczę, gdy coś mi nie wychodzi.  Poza tym potrafię być uparta do bólu i choć zwykle pomaga mi to osiągać wyznaczone cele, to też potrafi porządnie dać się we znaki.

5 komentarzy:

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger