Friend-Zoned - Belle Aurora (PATRONAT MEDIALNY)

„Nikolai Leokov nigdy nie sądził, że zakocha się w jedynej dziewczynie, z którą kiedykolwiek się zaprzyjaźnił.

Valentina Tomic ma problem z zaangażowaniem po tym, jak została okrutnie zdradzona. Kiedy Tina postanawia, że wywoła uśmiech na twarzy posępnego Nika, nie przypuszcza, że zaprzyjaźni się z twardzielem. Nik jeszcze nigdy nie spotkał kobiety, która byłaby wobec niego tak czuła i jednocześnie nie oczekiwała niczego w zamian.”

Czy miłość może się zacząć od paczki niesmacznych cukierków?

Znajomość Nika i Tiny zaczęła się dość nietypowo. Dziewczyna wysłała mu paczkę cukierków, tylko po to, by wywołać na jego ustach uśmiech. Ten gest doprowadził do tego, że Tina i jej przyjaciółki zaprzyjaźniły się czwórką wspaniałych facetów… Oczywiście z biegiem czasu Tinę i Nika połączyło uczucie, przed którym oboje się wzbraniali, co doprowadzało do wielu śmiesznych i niezręcznych sytuacji. Czy naprawdę tak trudno powiedzieć przyjaciółce, że się ją kocha? Tego koniecznie musicie dowiedzieć się sami.

„Friend – Zoned” to przezabawna historia o przyjaźni i o miłości. Za to, co połączyło te osiem osób, niejeden człowiek dałby się pokroić, bo prawdziwa przyjaźń to coś wyjątkowego. Autorka w lekki i zabawny sposób ukazała różne oblicza przyjaźni, pokazała jej lojalność, jej oddanie i poświęcenie. Bohaterowie w imię przyjaźni byli gotowi zrobić naprawdę wiele… Przyjaźń ma wiele twarzy, najważniejsze to, by odszukać tą prawdziwą, dla której jesteśmy gotowi oddać coś tak cennego, jak życie. Jak zauważyliście, skupiłam się na przyjaźni, bo według mnie to ona jest w tej książce najważniejsza, nawet sam tytuł sugeruje coś takiego i choć pomiędzy dwójką głównych bohaterów zrodziła się miłość, to przecież zaczęła się ona od „sfriendzonowania Nika” ;)

Kreacja bohaterów wyszła autorce bardzo fajnie. Tina to szalona i przyjacielska dziewczyna, która zostawiła przeszłość za sobą i przeprowadziła się do Nowego Jorku. Otworzyła dobrze prosperujący butik i wiodła w miarę normalne i spokojne życie. Jednak jej jeden szalony i spontaniczny gest wywrócił jej życie do góry nogami. Za sprawą paczki cukierków poznała wspaniałego i dość tajemniczego mężczyznę. Nik to seksowny właściciel nocnego klubu, dla którego rodzina jest czymś najważniejszym. Mężczyzny nie interesują związki i ma problem z zaufaniem. Pojawienie się Tiny, było najlepszą rzeczą, która spotkała go w życiu… Tylko, czy osoby, które noszą w swoich sercach ból i cierpienie mają szansę zbudować coś trwałego? Tego oczywiście Wam nie zdradzę.

„Friend – Zoned” to naprawdę piękna historia, która, choć jest dość przewidywalna, to muszę przyznać, że autorce kilka razy udało się mnie zaskoczyć. Książka niewyobrażalnie bawi, ale przygotujcie się także na momenty, w których wasze gardła ścisną łzy wzruszenia. Bohaterowie w przeszłości przeszli naprawdę wiele i ich historie są pełne bólu i cierpienia. Jednak to przede wszystkim cudowna opowieść o prawdziwej przyjaźni, której powinien doświadczyć każdy człowiek.

Gorąco polecam!

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu NieZwykłe.

11 komentarzy:

 1. Po takiej recenzji muszę ją koniecznie przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam ją ciężko było się z nią rozstać. Niby przewidywalna a jednak skradła moje serce

  OdpowiedzUsuń
 3. Ech, życia nie starczy żeby to wszystko przeczytać, ale może się skuszę zrywająC kolejną noc.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję bardzo fajnego patronatu. Z przyjemnością przeczytałabym tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam ochotę i ja przeczytać taka książkę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super recenzja! 😍 Książkę mam, więc myślę, że to będzie idealna lektura (przed)świąteczna ☺ ❤

  OdpowiedzUsuń
 7. Śmiech i łzy to moje ulubione połączenie! Z przyjemnością przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. W tego typu książkach przewidywalność mi nie przeszkadza, czasami nawet ją wolę. Lubię, gdy książka ma szczęśliwe zakończenie i właśnie po to sięgam po takie książki. Na szczęście kupiłam tę książkę przy okazji czarnego piątku i czeka już ona na mojej półce na swoją kolej. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam w planach. Dużo dobrego o niej słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ta książka to po prostu świetnie skrojone postaci, fantastyczna historia i naprawdę mnóstwo dobrego humoru. Tyle wystarczy, by powiedzieć, że zdecydowanie warto, więc przyłączamy się do Twoich poleceń! :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger