Pocałunek szpiega - Erin Beaty (PATRONAT MEDIALNY)

„Sage Fowler dowiodła już swojej wartości jako utalentowana swatka i przebiegły szpieg, teraz więc może cieszyć się zasłużonym spokojem jako guwernantka królewskich dzieci i czekać na Alexa, wyjeżdżającego na kolejne misje wojskowe. Kolejnym zadaniem kapitana Alexa Quinna jest wyszkolenie nowego oddziału – ale czy rzeczywiście tylko o to chodzi? 
Gdy Sage domyśla się prawdziwego celu tej misji, wykorzystuje okazję, by ponownie przysłużyć się królestwu, a przy tym towarzyszyć swojemu narzeczonemu.

Alex nie jest jednak zachwycony obecnością ukochanej na trudnej misji, zaś jej upór i jego skrytość tylko pogarszają sprawę. Jak poradzi sobie Sage, gdy zrządzeniem losu zostanie oddzielona od reszty oddziału i wbrew swojej woli zapuści się daleko na terytorium wrogiego kraju? Czy w nowym miejscu zdoła utrzymać – w sekrecie tożsamość własną i swojego podopiecznego? Tym razem nie tylko jej królestwo znajdzie się w niebezpieczeństwie…”

Pocałunek szpiega to druga część rewelacyjnej i trzymającej w elektryzującym napięciu trylogii Traitor''s Trilogy  autorstwa Erin Beaty. Historia niepokornej Sage Fowler i jej narzeczonego kapitana Alexa Quinna podbiła moje czytelnicze serce i już teraz z chęcią zabrałabym się ostatni tom. W tej części akcja nabrała tempa i autorka dołożyła wszelkich starań, żeby czytelnik nawet przez chwilę się nie nudził. Pojawia się napięcie, niepewność i wiele zaskakujących zwrotów akcji, to naprawdę niesamowita książka, która dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń.  W tym tomie na bohaterów czyha jeszcze więcej niebezpieczeństw. Kapitan Alex kolejny raz musi zostawić ukochaną, gdyż król powierzył mu tajną misję. Jednak jak możecie się domyślić Sage zorientowała się, że ukochany coś przed nią ukrywa i z pomocą królowej udało się jej przechytrzyć Alexa i mężczyzna musiał wziąć dziewczynę ze sobą. Podczas misji oboje staną przed moralnymi dylematami i kolejny raz uświadomią sobie jak silne łączy ich uczucie. Niestety nieprzyjaciel może zaatakować w każdej chwili i rozdzielić ukochanych już na zawsze…

"Wszystko wydaje się zabawne, kiedy uda ci się oszukać śmierć."

Bohaterowie są bardzo wyraziści i charakterystyczni i choć nie raz będą Was irytować, nie raz będzie się na nich wkurzać to i tak polubicie ich z całego serca. Flower to niepokorna dziewczyna, która bardzo często działa pod wpływem impulsu. Jej decyzje nie zawsze są słuszne, ale z prawie każdej sytuacji wychodzi obronną ręką. Za to Alex to mężczyzna niezwykle honorowy, oddany swojemu panu. Kocha Flower nad życie i wszystko, co robi, robi z myślą o niej. Chciałby, żeby dziewczyna cierpliwie czekała na niego na dworze, ale nie sposób poskromić jej niepokornego ducha. Są swoimi przeciwieństwami, ale pasują do siebie idealnie i naprawdę nie mogę się doczekać, by poznać ich kolejną historię.

„Pocałunek szpiega” to emocjonująca, pełna napięcia i pobudzająca wyobraźnię historia, którą gorąco Wam polecam. Autorka zabrała mnie w niezapomnianą podróż do świata pełnego niebezpieczeństw, intryg i niedomówień. To powieść, od której nie sposób się oderwać, a po zakończeniu cały czas czuje się niedosyt. Zapewniam Was, że obok tej książki nie można przejść obojętnie.

Gorąco polecam!

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Jaguar.

1 komentarz:

  1. Okładka przyciągająca, a treść? Ta solidna recenzja mi wystarczy, bym była zachęcona do lektury.

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger