Na krawędzi uczuć - Anna Partyka-Judge (PATRONAT MEDIALNY)

„Sześć kobiet – różnią się wiekiem, charakterem, pochodzą z odmiennych środowisk. Zamieszkują inne strony kraju. Spotykają się przypadkowo; każda z innym bagażem doświadczeń, innym spojrzeniem na życie. Mają jednak wspólny cel, który ma odmienić ich dotychczasowe życie.

Autorka dedykuje tę książkę kobietom silnym i słabym, kobietom odważnym i pełnym strachu, kobietom, które nie przestają marzyć!”

Anna Partyka – Judge ma na swoim koncie już kilka wydanych książek, jednak moja przygoda z jej twórczością rozpoczęła się dopiero teraz. Dobrze wiecie, że lubię poznawać twórczość naszych rodzimych autorów, którzy piszą naprawdę dobrze, więc moje oczekiwania względem tej książki były bardzo duże. Ponadto bardzo zaciekawił mnie opis książki, która owiany jest tajemnicą i zdradza naprawdę niewiele. Już po przeczytaniu kilku stron, wiedziałam, że to świetna książka, która dostarczy mnie niemało emocji. 

W książce poznajemy sześć kobiet: Jowitę, Basię, Martę, Annę, Karolinę i Edytę , które dzieli prawie wszystko, ale łączy je jedno… zdrada. Każda z nich poczuła to niemiłe uczucie na własnej skórze, ale dzięki temu wszystkie  kobiety zmierzają ku wspólnemu celowi, który ma im pomóc odmienić życie. Czy uda im się go zrealizować? Tego już musicie dowiedzieć się sami.

Sześć historii i sześć kobiet, które łączy jeden cel. Muszę się Wam przyznać, że na samym początku obawiałam się, że pogubię się w każdej z historii i będą mieszać się i bohaterki i wydarzenia. Jednak moje obawy były na wyrost, bo autorka opisała wszystko w taki sposób, że nie można niczego ze sobą pomieszać. Wszystko jest klarowne, przejrzyste i co najważniejsze dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Każda z kobiet jest dla nas niczym otwarta księga, poznajemy ich słabości, wady, zalety i marzenia. Osobiście polubiłam każdą z nich i w każdej znalazłam cechy, które mam i ja, więc tym bardziej ich historie znalazły drogę do mojego serca.

„Na krawędzi uczuć” to książka pouczająca, mądra i przede wszystkim do bólu prawdziwa. To po prostu prawdzie życie, które często ma słodko-gorzki smak. To wzruszająca powieść o życiu i o zdradzie, której  jakimś stopniu doświadczył każdy z nas. To książka, która odziera ze złudzeń i skłania do wielu poważnych przemyśleń.

Gorąco polecam!

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Replika.

4 komentarze:

 1. Lubię książki, w które zawierają w sobie prawdę. Nie przeszkadza mi też wielość bohaterów. Wydaje się interesująca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro polecasz, to bardzo chętnie skuszę się na tę książkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam jeszcze żadnej książki tej autorki. Dzięki za polecenie tej nowości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Źródłem mojego szczęścia było zaklęcie, które rzucił na mnie dr Eziza z ezizaoguntemple@gmail.com, które przywróciło mojego ukochanego w ciągu 48 godzin. Dzięki nim chcę ogłosić całemu światu, że dr Eziza jest świetnym rzucającym zaklęcia, który może przywrócić utraconą miłość w ciągu 48 godzin. Skontaktuj się z dr Ezizą pod numerem 2348058228350 lub wyślij do niego e-mail na adres ezizaoguntemple@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger