Porozmawiajmy o pierwszej miłości - Praca zbiorowa

„Pierwsza miłość.
To coś więcej niż uczucie.
To siła.
To coś, co siedzi głęboko w nas.
Czasami zainteresowanie jest jednostronne, dusząco nieodwzajemnione. Zauroczenie, które nie przeradza się w nic więcej. Ale gdy nadchodzi dzień, w którym zainteresowanie jest obustronne, wyczekiwane i odwzajemnione, wtedy dzieje się magia.
Pierwsza.
Miłość.”
Kim Holden

Nowe, niesamowite doznanie, ukradkiem skradzione spojrzenia, pierwsze pocałunki i motyle w brzuchu… Pierwsza miłość może czegoś nauczyć, ale też zgubić.
Słodka, gorzka, ekscytująca, a może też rozrywająca serce?
Czy pierwszej miłości się nie zapomina?

Autorki znane z list bestsellerów, opowiadają o pierwszej miłości i związanych z nią emocjach. Zapraszamy, porozmawiajmy o pierwszej miłości!”

„Porozmawiajmy o pierwszej miłości” to książka, w której znajdziecie zbiór pięknych, zabawnych i wzruszających opowiadań o pierwszej miłości. Każde opowiadanie jest inne i wyjątkowe i naprawdę na siłę nie będę wybierać tego jednego, które mogłoby być najlepsze, bo wszystkie mnie urzekły i mi się podobały. Autorki w swoich opowiadaniach ukazały różne oblicza tej najważniejszej miłości, czyli pierwszej miłości, która zostaje w sercu i o której się nie zapomina. 

Nie będę pisać, o czym są opowiadania, bo cokolwiek bym napisała, to i tak zbyt dużo bym zdradziła. Zapewniam Was, że jest to książka lekka, niewymagająca, ale warta uwagi. Autorki naprawdę postarały się i napisały opowiadania pokazujące wiele twarzy pierwszej miłości. Historie są krótkie, treściwe i napisane bardzo przystępnym językiem, więc wszystko czyta się na jednym wdechu. Poza tym wstęp do książki napisała cudowna Kim Holden, a to samo w sobie jest dużą rekomendacją. Słowa Kim na pewno trafią do Waszych serc i długo będziecie o nich myśleć. 

„Porozmawiajmy o pierwszej miłości” to książka, którą tylko i wyłącznie mogę Wam polecić. To idealna lektura na wakacje, przy której może i Wy znajdziecie swoją pierwszą miłość.

Gorąco polecam!

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Filia.

1 komentarz:

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger