Zbuntowane serce - Vi Keeland, Penelope Ward

„Piękne lato w Hamptonie i gorący romans wydają się przepisem na idealne wakacje. Wiadomo jednak, że zakochać się w najbardziej nieodpowiednim facecie na ziemi, wytatuowanym twardzielu bez skrupułów, który jest dziedzicem bajecznej fortuny, to prosić się o duże kłopoty. Mądre dziewczyny o tym wiedzą. Gia również wiedziała, mimo to z pełną świadomością wplątała się w skomplikowaną relację, z której trudno wyjść bez ran.

Uczucie, które niespodziewanie narodziło się między nią a Rushem, okazało się czymś mocniejszym od zwykłej letniej miłostki, lecz nie było im dane po prostu cieszyć się swoją miłością. Musieli zmierzyć się z cierpieniem i dokonać trudnych wyborów. Druga część tej historii nie przyniesie cudownego rozwiązania narastających problemów pary. Konsekwencje jednorazowej przygody z Harlanem będą dla dziewczyny dużo poważniejsze niż niespodziewane macierzyństwo. Jak mocny okaże się związek Gii i Rusha?

W Zbuntowanym sercu sprawy znacznie się komplikują. Gia i Rush stoją na rozdrożu. Chociaż się kochają i tęsknią za sobą, pomiędzy nimi wyrasta mur niedopowiedzeń i zawiedzionego zaufania. Tęsknota miesza się z rozpaczą, miłość z gniewem. Każde kolejne wydarzenie zdaje się niweczyć szansę na szczęśliwe zakończenie. Oto jak kosztowna i trudna do odkupienia może być chwila zapomnienia!”

„Zbuntowane serce” to drugi tom cyklu The Rush, w którym poznajemy dalsze losy seksownego Rusha i Gii. Oczywiście i przy tej części świetnie spędziłam czas, bo choć autorki i tym razem nie wyszły poza ramy schematyczności, to ich książki mają w sobie to coś, co nie pozwala się od nich uwolnić. Według mnie „Zbuntowane serce” to przykład dobrej literatury kobiecej, która dostarcza emocji, wrażeń i można się przy niej dużo pośmiać. Autorki odwaliły kawał świetnej roboty i mogę Wam tę powieść tylko i wyłącznie polecić. To genialny romans z intrygującą i wciągającą fabułą, w którym oczywiście znajdziemy elementy komedii oraz wyrazistych i nietuzinkowych bohaterów, z którymi nie sposób się rozstać. Ja przepadłam i zatraciłam się w tym zmysłowym świecie i wiecie co? Myślę, że z Wami będzie podobnie. W tym tomie dzieje się naprawdę dużo, pojawia się wiele zawirowań w życiu bohaterów i każdy z nich musi podjąć trudne życiowe decyzje. Zapewniam Was, że nie będziecie się nudzić i z bólem serca zakończycie przygodę z tymi świetnymi bohaterami.

Niezmiennie uważam, że kreacja bohaterów wyszła autorkom perfekcyjnie. Każdy z nich jest inny, bardzo charakterystyczny i nawet troszeczkę zwariowany. Gia to świetna dziewczyna, którą wychowywał sam ojciec. To młoda kobieta, która spełnia swoje największe marzenie, czyli wydaje książkę. Gdy poznaje Rusha, aroganckiego playboya, czuje, że ten mężczyzna wywróci jej świat do góry nogami. I tak się oczywiście dzieje, pojawia się namiętność, pożądanie, a później miłość. Wydaje się, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Niestety przewrotny los zakpi sobie z nich okropnie i Rush będzie musiał zmierzyć się z ogromnym dylematem. Czy przezwycięży swoje obawy i lęki? Tego już musicie dowiedzieć się sami.

„Zbuntowane serce” to świetny romans i naprawdę gorący erotyk. Jednak nie obawiajcie się, bo sceny zbliżeń między bohaterami zostały opisane subtelnie, z wyczuciem i smakiem, a co za tym idzie nie przytłaczają fabuły, są bardziej seksownym przerywnikiem, który umila czytanie.

Polecam Wam tę powieść z całego serca, bo to piękna i w pewnym sensie bardzo życiowa historia o przedziwnościach losu, ludzkich dramatach i przede wszystkim o prawdziwej miłości. To książka niezwykle zaskakująca, emocjonująca i także pouczająca, więc koniecznie musicie ją przeczytać.  

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Editio Red.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger