P@n Wilk i Kobiety - Jarosław Wilk

"P@n Wilk i kobiety" - Jarosława Wilka to erotyk, napisany z perspektywy mężczyzny. Książka powstała na podstawie bloga, który został założony w 2013 roku .
Tytułowy Wilk to seksowny facet po 40, typowy samiec Alfa, wie czego chce od kobiety, a one mu to ochoczo dają. Jest perwersyjny i zboczony, ale również romantyczny i zabawny.

A teraz przejdźmy do tego o czym jest ta książka. Opowiada o mężczyźnie, który stracił swoją wielką miłość, przez co rzucił się w wir internetowych randek.
Wilk po stracie miłości zaczął wdawać się w znajomości z różnymi kobietami. W książce poznajemy ich aż jedenaście. Każda z nich miała okazję doświadczyć romansu (jeśli można to tak nazwać) z Wilkiem. Mamy tutaj różny przekrój kobiet, jednak żadna z nich nie podbiła serca Wilka na tyle, żeby w nim zagościć na stałe. Możemy też poznać okres szaleńczej miłości Wilka poprzez opowieści kota - Mruka.

Poznajemy życie seksualny bohatera bez żadnego tabu, przyjaźń z kobietami oraz samotność. Nie zabrakło również walki o córkę, która jest dla Wilka -można to nazwać - sensem życia. Dowiadujemy się o śmierci jednego z rodziców, chorej przyjaciółki, a nawet mamy poruszony temat impotencji. 

Jednak czy takie życie może zadowolić mężczyznę, który zaczyna marzyć o prawdziwej bliskości drugiego człowieka ?

Czytając tą książkę śmiałam się do łez. Nie ukrywam, że książka zaczyna się dość mocnym akcentem i miałam ochotę po kilku stronach rzucić ją w kąt, jednak czytając dalej nie mogłam się od niej oderwać. Poznawanie świata oczami mężczyzny jest naprawdę bardzo interesujące. Możemy się dowiedzieć że: 

" -Kobiety są jak tramwaje. Jedne odchodzą, kolejne przychodzą".

Lub, że mężczyźni też mają strefy erogenne i receptory: 

"-Stąd, że ja też mam skórę, miejsca erogenne. O chuju przez wrodzony takt i kulturę nie wspomnę. "

Czytając " P@n Wilki i Kobiety" miałam ochotę (delikatnie mówiąc) wziąć Wilka za łeb i trzymać pod zimną wodą, dopóki nie otrząśnie się i nie weźmie w garść.

Zdecydowanie polecam tą pozycje. Jeśli chcecie dowiedzieć się o czym myśli facet podczas randki lub stosunku, pośmiać się do łez i poznać życiowe mądrości facetów, to jest to książka jak najbardziej dla Was.

Już nie mogę się doczekać kolejnych części – naprawdę!

P@n Wilk to skurwysyn czy romantyk? Według mnie kawał skurwysyna reszta romantyka.

Za możliwość przeczytania książki serdecznie dziękuję autorowi. 

4 komentarze:

  1. No to chyba czas przeczytać tą pozycję :D Zachęciła mnie ta recenzja :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Koniecznie będę musiała "poznać" Pana Wilka:) Beata J.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nic bardziej prostego. Hiper markety Tesco, stacje Lotos i i kilka księgarni w Polsce już ma ;-). No jeszcze w internecie też można znaleźć ;-)

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger