Pragnienie - M.S. Force


M.S. Force to pseudonim bestsellerowej autorki Marie Force, zarezerwowany dla jej powieści erotycznych. Trylogia Quantum jest pierwszą z nich, ale już teraz wiadomo, że nie ostatnią.

Pierwsza część Trylogii Quantum “Pragnienie” zrobiła na mnie duże wrażenie. Mam nadzieje, że moja recenzja przekona Was, że warto zagłębić się w historii Natalie oraz Flynna

Poznajemy dwudziestotrzyletnią Natalie, która próbuje pozbierać się po traumie, którą przeżyła w wieku piętnastu lat. Mimo odrzucenia rodziny, brnęła dzielnie przez życie. 
Skończyła szkołę i została nauczycielką. Do Nowego Jorku przeniosła się,
gdy dostała kontrakt w Emerson School.
Uwielbia Nowy Jork zimową porą i spacery że swoją suczką Pusią. Jej życie było całkiem udane i nieskomplikowane, dopóki nie poznała Flynna Godfreya. 

Flynn Godfrey największy gwiazdor filmowy, seksowny facet, wspólnik Quantum Productions w Los Angeles, i Domin w świecie BDSM. Jak każdy ma swoje tajemnice, tyle że jego tajemnica stoi na drodze do szczęścia razem z Natalie.  

To nie jest bajka o Kopciuszku, ale czy nie każda kobieta marzy o spotkaniu najseksowniejszego aktora, podczas spaceru z psem, który (o zgrozo) go ugryzł? Ich spotkanie było dość nietypowe.... Natalie wpadła na plan filmowy w pogoni za Pusią i niestety dość teatralnie przerwała kadr.
Natalie i Flynn już po pierwszym spojrzeniu wiedzieli, że to będzie coś więcej niż tylko przypadkowe spotkanie.
Mimo że oboje mają przed sobą sekrety postanawiają spróbować.  Zaczynają od niewinnych spotkań, randek, jednak Natalie jasno stawia sprawę i bez ogródek mówi Flynnowi że nie ma co liczyć na seks przed ślubem ;-). Ale nic nie jest w stanie powstrzymać Flynna przed urokiem Natalie, nawet jego mroczne pragnienia.

Książkę czytałam jednym tchem,  bardzo interesująco autorka opisała życie celebrytów. Możemy zobaczyć że ich życie to nie bajka a ciągła walka z paparazzo. Każdy jeden krok opisany przez kilkanaście gazet, portale internetowe, i różnego rodzaju kanały telewizyjne,  jak się okazuje nie jest wcale takie przyjemne.
Niestety nie każdy ma prawo decydować o tym kiedy i komu wyjawi swoją przeszłość.

Czy Natalie zaufa Flynnowi i wyjawi mu skrywany od lat sekret? Kim tak naprawdę jest śliczna “dziewczyna od buziaka”? Czy Flynn wyrzeknie się swojej mrocznej strony?
Po odpowiedzi na te pytania zapraszam do sięgnięcia po tę książkę.  Uwierzcie nie będziecie żałować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger