Namiętna gra - Alice Clayton

„Seksowna i zabawna opowieść o tym, dlaczego warto dać sobie drugą szansę.”

Grace Sheridan całe życie marzyła, że zostanie znaną i sławną aktorką. Niestety Hollywood do tej pory nie było dla niej łaskawe. Po dziesięciu latach, w wieku trzydziestu trzech lat, postanawia dać sobie kolejną szansę i wraca do Los Angeles. Tym razem z zamiarem, że się nie podda, i zawalczy o to by wszystko było po jej myśli. Castingi i przesłuchania, to codzienność dla rudowłosej Grace. Dzięki swojej agentce Holly, poznaje Jack'a Hamiltona. Jack to przystojny i znacznie od niej młodszy sławny aktor. Niespodziewanie tę dwójkę połączy silne przyciąganie i oboje stracą dla siebie głowy. Czy Grace wreszcie zabłyśnie na wielkiej scenie? Czy związek z dużo młodszym aktorem ma szansę na przetrwanie? Na te pytanie znajdziecie odpowiedź w „Namiętnej grze”.

„Sama stałam się jednym z takich nieudaczników – przetrwałam w Los Angeles osiemnaście miesięcy. Odeszłam z podwiniętym ogonem, po raz pierwszy w życiu czując się jak oferma. Pozwoliłam, aby to miasto i ten biznes mnie pokonały.
Teraz jednak wróciłam. Potrzebowałam na to dziesięciu lat, ale tym razem nie miałam zamiaru się poddawać.”

Namiętna gra to pierwsza część serii The Redhead Series. Kolejna seria, która zapowiada się naprawdę świetnie. Powieść ta jak sam tytuł mówi jest pełna namiętności, pożądania oraz erotyki, która rozgrzeje Was do czerwoności. Oczywiście nie można zapomnieć, że książka ta zawiera ogromną dawkę humoru, naprawdę ogromną. Ja już po przeczytaniu pierwszych stron upłakałam się ze śmiechu za sprawą zabawnych dialogów pomiędzy bohaterami.

„- Widzę. Okay, wstrzymaj oddech – powiedziała, chwytając za guzik od spodni. Pociągnęłam z całej siły zamek, i w końcu udało mi się go zapiąć, choć na moment zabrakło mi tchu.
- Mój Boże. Myślę, że właśnie pękła mi macica. Tak, na pewno pękła – jęknęłam.
Nie mogłam uwierzyć, że te dżinsy są aż tak ciasne, ale jednocześnie wypełniała mnie duma, że udało mi się je włożyć. Poczułam dreszcz w stylu „ciągle cię na to stać, mała”, choć mogło to też być spowodowane brakiem tlenu – dżinsy ewidentnie ograniczały jego dostęp.”

W książce tej poznajemy Grace Sheridan, która próbuje spełniać swoje marzenia. Bo czy trzydzieści trzy lata to taki wiek, że kobietę nie może spotkać już nic dobrego? Oczywiście, że nie! Grace mieszka wspólnie ze swoją przyjaciółką/agentką Holly. Na jednej z imprez poznaje bożyszcze kobiet, sławnego aktora Jack'a Hamiltona, który mimo że jest prawie dziesięć lat młodszy, to zawróci jej w głowie... Nic Wam więcej nie zdradzę z fabuły książki, ale uwierzcie mi na słowo, że będzie gorąco, a nasz przystojniak bardzo namiesza w życiu oraz w sercu Grace.

Bardzo lubię styl jakim operuje Alice Clayton. Jest on bardzo lekki i podczas czytania nie zdajemy sobie sprawy, jak szybko zbliżamy się do zakończenia, które pozostawiło we mnie malutki niedosyt. Tym bardziej nie mogę doczekać się kolejnej części z tej serii, która mam nadzieję ukaże się już niedługo.

Kreacja głównych bohaterów jest bardzo dobra. Są oni wielowymiarowi, a my potrafimy bardzo szybko się z nimi utożsamić. Po prostu bardzo polubiłam Grace oraz pana „wargo – gryzka” czyli naszego seksownego aktora.

W całej tej historii zabrakło mi troszkę postaci drugoplanowych. One są, przewijają się co jakiś czas, jednak mało wnoszą w całą tę opowieść.

Serdecznie polecam Wam tę książkę. Sceny seksu nie raz wywołają na waszych twarzach rumieniec. Będzie po prostu ostro, będzie gorąco i myślę, że każda z Was drogie czytelniczki, z chęcią zamieniłaby się miejscami z rudowłosą Grace.
Oczywiście ta książka to także lek na chandrę, gdyż niekontrolowane napady śmiechu podczas czytania są gwarantowane.

Polecam!!!

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Pascal.

Data wydania: 16.03.2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger