Zapowiedź patronacka - Mężczyzna z tuszem na dłoni - Monika Joanna Cieluch

Kuba, Hania i Olly – gdy byli nastolatkami, podjęli decyzję o wyemigrowaniu z Polski do Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego. Każde z trojga przyjaciół miało własne motywy: Jakub wyjechał z obawy przed ojcem alkoholikiem, Hania chciała towarzyszyć Jakubowi, a Olly zapragnął zostać pilotem brytyjskich linii lotniczych. Los rozdał im sprzyjające karty: Kuba już pierwszego dnia pobytu za granicą zdobył pracę w renomowanym studio tatuażu, Olly i Hania podjęli studia, ale… nieszczęśliwy splot wydarzeń gwałtownie skreślił ich wieloletnią relację i drogi trojga nierozłącznych przyjaciół rozeszły się burzliwie. Spotkali się ponownie – dopiero dwanaście lat później, kiedy Kuba – teraz już znany w Londynie artysta tatuażu – na skutek wypadku trafił do szpitala, w którym… opiekę nad nim przyjęła Hania – teraz utalentowana lekarka.
Kuba dowiaduje się, że kobieta, której nigdy nie przestał kochać, planuje ślub z innym. Zdesperowany, proponuje Hani spędzenie wspólnie najbliższych siedmiu dni. W tym czasie zamierza jej udowodnić, że to właśnie nim smakuje jej szczęście. Bo czy można przestać kochać człowieka tylko dlatego, że raz w życiu dokonał błędnego, fatalnego wyboru?

Zanurz się w powieści pełnej emocji, która nie pozostawi Twojego serca obojętnego na historię bohaterów!

8 komentarzy:

 1. Zapowiada się całkiem ciekawe, okładka przyciąga

  OdpowiedzUsuń
 2. No wreszcie wiem, o czym będzie ta powieść z tak ponurą okładką... Wiem też, dzięki recenzji, że muszę ją mieć i przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawie się zapowiada :) Pozdrawiam, Eli https://czytamytu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. na pewno po tym opisie książka wyląduje u mnie w domu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za objęcie książki patronatem:) ♡

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że jeśli chodzi o tę książkę, to poczekam spokojnie na recenzję i dopiero podejmę decyzję czy zacząć jej szukać, czy jednak nie jest dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger