Kusząca pomyłka Vi Keeland
Co robi dziewczyna, która akurat spotkała byłego chłopaka swojej najlepszej przyjaciółki, który Ją oszukał?
Oczywiście wygarnia Mu co o nim myśli i jakim jest draniem. Tak właśnie zaczyna się nowa książka Vi Keeland pt. Kusząca pomyłka.
Rachel, która nie mogła przejść obojętnie cierpienia swojej przyjaciółki wygarnia facetowi jakim jest draniem, jakie jest jej zaskoczenie, kiedy na drugi dzień pokazuję się iż facet któremu się oberwało nie jest byłym jej kumpeli tylko nowym profesorem na uczelni a ona jest jego nową asystentka.
Pomimo nietypowego początku tej znajomości miedzy Raichel i Cainem zaczyna rodzic się uczucie ale czy związek profesora z asystentka ma możliwość przetrwać?
Kusząca pomyłka to kolejna pozycja Vi Keeland, która wciąga od samego początku i przy której możemy się trochę pośmiać jak i nie brakuje wzruszających momentów.
Początkowo możemy mieć wrażenie, że mamy w rękach typowy romans, gdzie spotyka się dwoje ludzi i próbują uporać się ze swoimi uczuciami.
Na szczęście autorka umie zaskakiwać swoimi historiami, dlatego tak bardzo lubię Jej twórczość.
Vi Keeland pokazuje jak w miarę przewidywalna opowieść może być bardzo ciekawa, wciągająca i wbrew pozorom nieprzewidywalna. Bardzo polecam osobom którzy szukają czegoś na spokojny wieczór na pewno się nie zawiodą.

2 komentarze:

  1. Czytałam niedawno, bardzo mi się podobała. "Poszła" w 2dni :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialna książka, dawno się tak nie uśmiałam. Do dziś wspominam ją bardzo dobrze :)

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger