Revived - Samantha Towle (PATRONAT MEDIALNY)

„Revived” to drugi tom gorącego i namiętnego cyklu Revved od Samanthy Towle. Pierwsza część, która opowiadała losy Andie oraz Carricka skradła moje czytelnicze serducho i niecierpliwie czekałam na kolejny tom, by znów trawić do świata przystojnych kierowców F1. 

Tym razem poznajemy historię Leandro Silvy, który podczas wyścigu uległ bardzo niebezpiecznemu wypadkowi i otarł się o śmierć. I choć mężczyzna wrócił do sprawności fizycznej, to niestety jego psychika nie została uleczona. Leandro ma lęki, boi się kierować jakimkolwiek samochodem po prostu nie potrafi normalnie funkcjonować. Swoje problemy zapija alkoholem, a każdą noc spędza z inną kobietą. Gdy rozpoczyna się ostatni rok jego kontraktu, mężczyzna wie, że to ostatni dzwonek, by zrobić coś ze swoim życiem i wrócić na tor, bo inaczej straci to, co tak kocha. Rozpoczyna terapię i trafia do gabinetu Indii Harris, która wcześniej pomogła Andie uporać się z jej lękami. Pomiędzy tą dwójką od razu rodzi się seksualne napięcie, jednak kobieta wie, że nie może sobie pozwolić na romans z pacjentem. Co wygra? Rozum, czy serce? I najważniejsze pytanie… Czy Leandro wróci na tor? O tym musicie przekonać się sami.

"Życie jest pełne pochyłych i ostrych zakrętów, rzucając na ciebie wszelkiego rodzaju trudności, ale liczy się to, jak sobie z tym poradzisz. Jeśli wstaniesz i będziesz szczery - ze sobą i innymi, wszystko się ułoży."

Muszę się Wam przyznać do tego, że historia Leandra i Indii jeszcze bardziej skradła moje czytelnicze serducho. Myślałam, że to Carrick zostanie moim ulubieńcem tej serii, ale Leandro pobił go na głowę. Leandro to bohater, którego momentalnie obdarzycie sympatią, a może nawet czymś więcej ;) Na samym początku mężczyzna jest wrakiem człowieka, który nie radzi sobie z życiem po wypadku. Dzień po dniu stacza się na dno i coraz bardziej oddala się od upragnionych wyścigów. Dopiero India i jej terapia stopniowo stawia go na nogi. To mężczyzna po przejściach, z pięknym wnętrzem, który dla osoby wyjątkowej i ważnej jego sercu zrobi wszystko i nie zadowoli się tylko przyjaźnią. Kibicowałam mu w walce z jego demonami i w jego walce o serce tej jedynej i wyjątkowej kobiety. Jeżeli chodzi o Indię, to jest to kobieta, która będąc nastolatką, została perfidnie wykorzystana. Wtedy musiała bardzo szybko dorosnąć, by wziąć odpowiedzialność na swoje czyny. Teraz jest kobietą silną i twardo stąpającą po ziemi, jednak Lenardo Silva bardzo szybko wywraca jej cały świat do góry nogami… Kobieta boi się uczucia do tego seksownego mężczyzny, ale czy można wygrać  z namiętnością i pożądaniem? 

Samantha Towle kolejny raz przeniosła mnie do świata wyścigów Formuły 1, do świata pełnego namiętności, pożądania oraz miłości. Pokochałam tę historię, pokochałam jej bohaterów i jestem przekonana, że jeszcze nie raz do niej powrócę. Książka napisana jest niezwykle lekkim i przyjemnym w odbiorze stylem. Autorka wie jak zaciekawić czytelnika i uwierzcie mi na słowo, robi to już od pierwszej strony. Oczywiście to także powieść, w której znajdziecie kilka gorących i bardzo niegrzecznych scen erotycznych, które autorka opisała z ogromnym wyczuciem i smakiem. Ostatnio często zdarza się, że po prostu takie sceny w książkach omijam, ale tutaj czytałam je z zapartym tchem i wypiekami na twarzy.

„Revived” to powieść, którą koniecznie musicie przeczytać. To książka, w której traficie do świata wypełnionego zapachem gumy palonej na torze, w której rozum będzie walczył z sercem. Pojawi się zakazane uczucie, miłość, pasja oraz namiętność…

Gorąco polecam!

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu NieZwykłe.

3 komentarze:

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger