Konkurs rocznicowy #15

Konkurs #15

Zasady: 


*odpowiedź na pytanie konkursowe, które widoczne jest na banerze poniżej,  umieść w komentarzu pod tym postem, oraz zostaw swój adres mailowy


*musisz być obserwatorem naszego bloga


* sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Novae 


Konkurs trwa do 21 czerwca do godziny 23.59, a wyniki opublikowane zostaną na blogu, po zakończeniu wszystkich urodzinowych konkursów. 

Powodzenia! 
23 komentarze:

 1. A ja tak nie uważam.. wierzę w karmę i robiąc coś zawsze mam na myśli to, że to co robię potem do mnie wraca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, kto wymyślił ten pomysł... Ale (przepraszam za słowo), to zajebisty pomysł na konkurs! :D

  Moja interpretacja? Jak byłam mała to zasłynęłam z powiedzenia "Mamo, życie to cipa. " ;p

  Życie jest niesprawiedliwe, ale istnieje teoria "karmy", która znaczy "dostajesz, to co sam dajesz", jednak nie zawsze to jest prawda!

  Kiedy jakiś bogacz nie pomoże biedniejszym, wcale nie traci przez to swojej fortuny, wciąż jest bogaty (przynajmniej większość) - więc w tej sytuacji karma to suka, bo w ogóle nie działa.

  A jeśli działa to też jest suką, tyle że dla tej złej strony.
  Tak więc, jakby nie było każdy mogę powiedzieć, że karma to suka, a życie ssie. 😂😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy może powiedzieć*

   + znów zapomniałam napisać e-mail: madzia1800@gmail.com

   Usuń
 3. Hymmm to że jak ty bliźniemu tak Karma Tobie. Chodzi o to że widocznie ktoś kto to wymyślił raczej nie postępował dobrze dla ludzi. Chodz często robimy dobrze, pomagamy itp a gdy sami potrzebujemy karma sie odwraca i robi dla nas przykre rzeczy. Ale to nie znaczy że mamy w to wierzyć i nie pomagać! Mój e-mail kasiolek09@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje życiowe motto! Od kiedy wzięłam sobie to zdanie do serca przesyłam przejmować się złośliwościami i krzywdami, które starali mi zadać ludzie wokół mnie. Sprawiedliwość w końcu ich dosiegnie, a ja nie będę tracić na nich energii. Dla każdego przyjdzie czas wyrównania rachunków, zapłaty za błędy i krzywdy, bo karma to wielka suka.

  ewelinanawara1991@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje życiowe motto! Od kiedy wzięłam sobie to zdanie do serca przesyłam przejmować się złośliwościami i krzywdami, które starali mi zadać ludzie wokół mnie. Sprawiedliwość w końcu ich dosiegnie, a ja nie będę tracić na nich energii. Dla każdego przyjdzie czas wyrównania rachunków, zapłaty za błędy i krzywdy, bo karma to wielka suka.

  ewelinanawara1991@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. "Karma to suka" - dla mnie to znaczy, że ktoś kiedyś zrobił coś złego, a to się na nim bezlitośnie odbiło, wróciło. Za zły czyn spotka nas kara, za dobry nagroda.

  iza.81@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest kilka pojęć dotyczących słowa suka.
  Suka jako zwierzę
  Suka jako pani lekkich obyczajów
  Suka jak wredna osoba płci żeńskiej
  Reszty można się domyśleć.

  OdpowiedzUsuń
 8. To co robimy z dobrego serca czy też złego zawsze da nam o sobie znać w przyszłości. W najbardziej nie przewidzianym momencie przyjdzie i uszczypnie nas w tyłek
  E-mail : m.prusinowska92@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Karma jest kobietą, która zraniona rani ze zdwojoną siłą. Po co zemścić się na facecie, który zdradził? Usiądź i poczekaj aż karma zrobi swoje. Wtedy wiesz, że niewiernego spotyka zasłużona kara, a Ty nie masz z tym nic wspólnego. Ale za to satysfakcja jaka! :)


  hesia.szymczyk@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. "Karma to suka" za dobry uczynek spotka cię to samo, jeśli ty nie pomożesz to i tobie nie pomogą. W głównej wierze sami przyczyniamy się do niej.

  Zdaje mi się, że karma jest tylko suką wtedy, gdy ja też nią jestem.
  Coś za coś :)

  degustatorkaksiazek@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 11. "Karma to suka" Wierze w to całkowicie. Zrób coś złego swojej kobiecie to zemści się ze zdwojoną siłą, będzie niszczyć po kolei wszytsko co kochosz i co sprawia ci radość, do momentu ąż nie będziesz miał nic a tedy przyjdziesz błagając i przepraszając, a w tedy ona Ci powie tylko jedno Karma to suka

  milex@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 13. Karma to suka..... zło zawsze do ciebie wróci.... możesz być tego pewien!
  aga209@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Karma rozumiana w sensie prawa przyczyny i skutku jest przyczyną (wg Wikipedii). Znajomi buddyści zawsze powtarzają mi, że karma wraca, że to co dajesz, wraca do Ciebie, nierzadko w dwójnasób. Stwierdzenie "Karma to suka" wzbudza we mnie wyobrażenie jedynie złej karmy, a więc zła powracającego za błędy popełnione przez nas w przeszłości. Ale... Czy to oznacza, że nie ma dobrej karmy? Albo że złe rzeczy spotka nas kara, a za dobre uczynki nie czeka nas nic? Dzięki Wam mam zapewnione rozważania na następnych kilka dni ;) Pozdrawiam.

  k.kwiatkowska.hotowy@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Jeżeli jesteś dobrym człowiekiem, dobrze czynisz, to w łańcuchu reakcji wróci to dobro do Ciebie od niekoniecznie tej samej osoby,jeżeli czynisz źle i świadomie to innego, to wróci do Ciebie to zło, od tej lub innej osoby. 'Co się odwlecze to nie uciecze'. To samo może być z reinkarnacją, jak jesteś dobry to awansujesz i masz w kolejnym wcieleniu lepiej, układa Ci się....lub totalnie wali świat. "Suka' to spłycone słowo od kogoś, kto uważa, że nie powinien ponosić konsekwencji, mimo że realia są inne. Nie rozumie pojęcia odpowiedzialności i konsekwencji za czyny, jest negatywnie nastawiony do 'karmy', nie rozumie dlaczego spotkała go w jego mniemaniu 'niesprawiedliwość', która może być sprawiedliwością. Mail: jr050791@gmail.com

  Jest przyczyna i jest skutek,i zależą one od działania.

  OdpowiedzUsuń
 16. "Karma to suka". No cóż.. zależy w czyim życiu. To co dajesz od siebie, wraca. Na tym głównie polega karma i będąc szczerą, wierzę w to. Więc jeśli nasze życie staje się (za przeproszeniem) kupą gówna zastanówmy się dlaczego. Nie ma po co oczekiwać gwiazd spadających z nieba jeśli w to niebo nawet nie spojrzymy. Szacunek za szacunek. Dobro za dobro. Więc nie zgaszam się z tym stwierdzeniem. Karma to nasze uczynki i zależy od nas samych. Nic nie jest przypisane z góry.

  Polubione
  Obserwuję jako malwa_ina
  E-mail: malwisska12@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 17. Kiedyś w jednym filmie pojawiło się takie stwierdzenie:
  "życie nie jest do dupy, życie ma tylko słodko-gorzki smak". Karma jest dobra ale czasami wraca jako suka. Nie wszystko dobro co uczynimy chcemy, żeby do nas wróciło, więc nawet jak wraca dobro ale nie chciane to kurna cos jest nie tak. Karma to suka a życie ma słodko gorzki smak.

  Poza tym karma to rodzaj żeński rzeczownika więc ciężko by jej było wracac jako kot ;)

  obserwuję jako gosia.h-m
  mail. gosia.h-m@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 18. "Karma to suka"-ja to interpretuję w ten sposób,że "karma,zawsze do nas wraca" - choć nie zawsze wtedy i w takiej formie w jakiej byśmy sobie tego życzyli.
  E-mail:anna1010anna@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 19. Według mnie "Karma to suka" oznacza wielką niesprawiedliwość, która dosięga nas w życiu. Postępując uczciwie, nie wchodząc nikomu w paradę, uśmiechając się do obcych ludzi, wykonując drobne dobre uczynki zasługujemy na to, aby los potraktował nas przychylnie, przynosił szczęście. Czasami jest jednak inaczej. Karma wcale nie wraca. Okazuje się, że mimo starań i tak mamy w życiu ciągle pod górkę, kłody się turlają pod naszymi nogami, a za miły uśmiech dostajemy w zęby. Stuprocentowa niesprawiedliwość zasługuje na powiedzenie "Karma to suka".
  Obserwuję jako Oblicza Rozy
  obliczarozy@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 20. Karma to suka - bo osoby, które mnie skrzywdziły, zniszczyły zdrowie i zmieniły moje życie na zawsze, chodzą sobie po tym świecie radośnie i beztrosko i nie poniosły za to żadnej kary, a ja nie zaznałam sprawiedliwości. Zalicza się do nich mój Ex, który niedawno się ożenił, a ja jestem sama, bo po tym, co przy nim przeszłam, boję się komuś znów zaufać - nie chcę już ryzykować...
  Obserwuję jako Melisa Anonim
  melisa2004@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger