Siła jej piękna - Praca zbiorowa - (PATRONAT MEDIALNY)

„WYJĄTKOWE HISTORIE DLA WSZYSTKICH WYJĄTKOWYCH KOBIET
Osiem utalentowanych polskich autorek i jedno niełatwe zadanie — opisanie siły i piękna, które tkwią w każdej z nas. Opowiadania wchodzące w skład antologii, są tak różnorodne jak kobiety, które je napisały. Autorki opowiadają historie o pięknie wewnętrznej siły odkrywane w zmaganiach z przeciwnościami losu i osobistymi dramatami.
Czy twoja historia jest podobna? Czy teraz uwierzysz w siebie i spojrzysz na siebie przychylniejszym okiem? Każda z nas jest inna, piękna na swój wyjątkowy sposób, nigdy nie zapominajmy o tym! 
OD KOBIET DLA KOBIET
ODNAJDŹMY W SOBIE SIŁĘ I PIĘKNO!”

"Siła jej piękna" to przepiękna i bez wątpienia wyjątkowa antologia, do której opowiadania napisało osiem cudownych autorek. To opowiadania napisane przez kobiety, o kobietach i dla kobiet, choć myślę, że niejeden mężczyzna powinien je także przeczytać. Wszystkie historie są piękne, emocjonujące i bardzo prawdziwe. Z wieloma bohaterkami będzie łatwo się Wam utożsamić i odnajdziecie w nich cząstkę siebie. Historie kobiet naprawdę dostarczą Wam wielu emocji, nie raz będziecie walczyć ze łzami wzruszenia, a innym razem uśmiech będzie gościł na Waszych twarzach. Nietrudno sobie wyobrazić, że te historie napisało prawdziwe życie, że wydarzyły się naprawdę, bo każda autorka swojej opowieści oddała serce i przelała na papier mnóstwo uczuć oraz emocji. Mówi się, że kobiety to słaba płeć, ale to nieprawda. My kobiety jesteśmy może słabe fizycznie, ale naszej sile psychicznej nie dorówna żaden mężczyzna.  Jesteśmy silne i piękne, nigdy o tym nie zapominajcie.

Nie będę opisywać Wam wszystkich opowiadań, które znalazły się w antologii. Napiszę tylko troszkę o jednym z nich, do którego pisałam rekomendację i które naprawdę bardzo mnie poruszyło i dało do myślenia. Mam na myśli opowiadanie Agnieszki Zakrzewskiej „Mój strach nosi twoje imię”. To jedna z tych historii, która mogłaby wydarzyć się naprawdę. Autorka na kilkunastu stronach zawarła całą paletę emocji, smutek, strach, lęk, obawy i na całe szczęście na końcu radość. To historia o strachu, o braku wiary w siebie, o toksycznych relacjach z matką, o obcych ludziach, którzy są w stanie odmienić nasze życie, a także o wyzysku w pracy. Historia smutna, ale bardzo prawdziwa. Razem z Barbarą przeżywałam jej historię i trzymałam kciuki za jej przyszłość. 

Agnieszka Zakrzewska w opowiadaniu „Mój strach nosi twoje imię” serwuje nam solidną dawkę prawdziwego życia. Historia Barbary uświadamia, że w każdej chwili możemy odmienić swój los i z uśmiechem na twarzy spojrzeć z przyszłość.

"Siła jej piękna" to zbiór ośmiu wspaniałych opowiadań, które uświadamiają nam, jak ogromna siła drzemie w każdej kobiecie. Każde opowiadanie jest inne i wyjątkowe. Myślę, że każdy z Was znajdzie w tej antologii historię, która najbardziej mu się spodoba i trafi do serca.

Gorąco polecam!

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Inanna.

2 komentarze:

  1. Nie przepadam za opowiadaniami, ale po takiej recenzji, nie wiem, czy nie poszukam tej książki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję patronatu,niestety książka nie dla mnie :)
    ~Pola
    www.czytamytu.blogspot.com Zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger