Dotknij mnie - Abbi Glines

„Dotknij mnie” Abbi Glines, to już czwarty tom świetnej i wciągającej serii „Sea Breeze”. Każdy tom ten serii wkradł się do mojego serca, a męska część bohaterów zawróciła mi w głowie. Jednak ten tom bije poprzednie na głowę, a Preston Drake na pewno został moim ulubieńcem. Zapraszam na recenzję.

„Facet do wynajęcia i dziewczyna z dobrego domu. Czy dostaną szansę na wspólne życie?”

Amanda Hardy od lat podkochuje się w przyjacielu swojego brata – Prestonie Drake'u. Dziewczyna wie, że to idealny przykład playboya, który każdą noc spędza z inną napaloną na niego dziewczyną. Jednak serce nie sługa i gdy Amanda spotyka pijanego Prestona postanawia wykorzystać sytuację. Dochodzi między nimi do zbliżenia, lecz po wszystkim chłopak bez słowa ucieka...
Preston wie, że nie jest mężczyzną wystarczająco dobrym dla Amandy, jednak nie potrafi o niej zapomnieć. Nawiedzają go namiętne sny z nią w roli głównej, a erotyczne przyciąganie nie pozwala mu racjonalnie myśleć. Niestety dziewczyna nie wie w jaki sposób Preston zarabia pieniądze, które umożliwiają mu utrzymanie rodzeństwa i matki alkoholiczki. Co zrobi Amanda gdy wyjdzie na jaw, że Preston świadczy usługi „towarzyskie” majętnym, starszym paniom? Przekonajcie się sami.

Myślałam, że Abbi Glines już mnie niczym nie zaskoczy, a jednak stało się inaczej. Seria Sea Breeze z tomu na tom staje się coraz bardziej emocjonująca oraz wciągająca, a bohaterowie niepostrzeżenie wkradają się do naszych serc.

Abbi Glines z niezwykłą łatwością przelewa emocje na papier i dzięki temu bezlitośnie chwyta czytelnika w emocjonalne szpony, które momentami szarpią naszym sercem. Podczas lektury tej części niejednokrotnie wzruszenie chwytało mnie za serce, a łzy ciekły po twarzy. Historia Amandy i Prestona jest niezwykle piękna i bardzo przejmująca, a Wy koniecznie musicie ją poznać. W tym tomie dzieje się naprawdę wiele, bohaterowie mają swoje wzloty oraz upadki, które są dla nich bardzo bolesne. Autorka nie ułatwia im życia i co chwila rzuca im kolejne kłody pod nogi. Będzie wiele radości, smutku i łez, czyli mieszanka idealna na leniwe jesienne wieczory.

Każdy kto zna twórczość Abbi, wie, że pisze ona niezwykle lekko, wciągając czytelnika w głąb fabuły. Każdą jej historię czyta się z zapartym tchem i tak było także w przypadku „Dotknij mnie”. Ja nie potrafiłam odłożyć jej na półkę, po prostu od razu chciałam poznać zakończenie. Oczywiście tematem przewodnim w książce jest uczucie między Amandą i Prestonem, jednak autorka bardzo skrupulatnie przybliża nam ich życie, włączając w to dzieciństwo, które nie dla każdego z nich było bajką. Amanda zawsze otoczona była miłością, a niestety Preston zawsze pozostawiony był sam sobie. Matkę do tej pory interesują tylko przygodne znajomości, alkohol i narkotyki, a jego rodzeństwo jest w takiej samej sytuacji jak on kiedyś. By zarobić na utrzymanie braci i siostry, chłopak zaczął sprzedawać swoje ciało. Czy uczucie jakim obdarzy go ta szczera dziewczyna, będzie wystarczającym powodem, by porzucić to zajęcie? Ja Wam tego nie zdradzę.

Dwa różne światy – miłość – rozczarowanie – ból – nadzieja. To wszystko znajdziecie w tej pięknej opowieści.

Gorąco polecam!

Ja zakochałam się w tej historii, a Preston skradł kawałek mojego serca!

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Pascal.1 komentarz:

  1. Serię mam w planach, ale okładka jest okropna!
    http://justboooks.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, będzie nam bardzo miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

Copyright © 2014 Kobiece Recenzje , Blogger